Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2007, 19:22   #7
Radosław
 
Reputacja: 1 Radosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwu
Pomysł całkiem przedni, ciekawa perspektywa. Połączenie światów daje nieskończone możliwości. Wydaje mi się, że wcieliłbym się w postać z Cycera, odpowiadałaby mi ona w takich klimatach. Ciekawie było by napisać wypowiedz mojego bohatera w takim stylu:

Co to do cholery było, wygląda jak jakiś trzy tonowy gad, no przecież nie smok, nowy wymysł Korpów, czy co? Zmiataj stąd mały zboczeńcu z toporem dawno w ryj nie dostałeś czy co? Gdzie ja jestem, nie biorę już tego świństwa, nie no musze jakoś wrócić do siebie i odpocząć, bo kompletnie stracę kontrole…

To by było coś zupełnie nowego, niezły odjazd, działko plazmowe przeciw kuli ognia no, no, oręż to sobie można wtedy dobrać nie mały.
 
__________________
W ferworze walki, na polu bitwy jakim jest życie obronną ręką wychodzą tylko Ci, których serca nie potrafią klęknąć przed nieprawością.
Radosław jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem