Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2007, 20:23   #2
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
A możesz mi wyjaśnić czemu ten temat ma służyć ?

Ja co prawda wzorem nieśmiertalnego bohatera Haska ja też zauważam u siebie ostatatnio objawy zidiocenia i identycznie jak on "osobliwie ku wieczorowi",co może wiele tłumaczyć, ale dalej nie rozumiem czemu ten post ma służyć.

Czy jest to swoisty "kamień filozoficzny" mający pokazać szablon tworzenia postaci, a może metodę ?
Szablonów nie lubię, metody mam własne, dlatego najważniejszym wydaje mi się pytanie tak często sie tu pojawiające : DLACZEGO ?

Dlaczego ktoś to napisał i po co ?
Bo jak sam autor napisał : " w każdym podręczniku do RPG jest pokazany proces tworzenia postaci."
To po co ten post ?
Ale dalej jest napisane : " Ale niestety nie każdemu wychodzi stworzenie historii postaci"
No jak nawet stworzenie historii postaci mu nie wychodzi to zapraszamy do gry !!!

Dotąd myślałem, że RPG to zajęcie dla ludzi inteligentych, ale jak widać się mylę.

Pozdrowienia
 

Ostatnio edytowane przez Arango : 26-04-2007 o 20:25.
Arango jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem