Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2007, 20:45   #5
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Abishai ja Cię rozumiem. Każdy Mg "nacina " sie na graczy, którzy mogą przyprawić o rozstrój nerwowy. Ja po prostu nie widzę sensu w podawaniu im ręki.

Nie każdy musi grać w RPG.

Zawsze byłem i będę za pewną elitarnością tej formy rozrywki, jaką jest odgrywanie kogoś. Kimś, w kogo się wczuwam, przeżywam jego przygody, dlatego wybacz, ale jak widzę kogoś kto poświęcił na historię swojej postaci kwadrans to mówiąc prosto "szlag mnie trafia".
Podziwiam to, że chcesz dla tych osób stworzyć jakąś "deskę ratunku", pomoc, ale do mnie ta idea nie przemawia.
Dlatego mea culpa, Twój post jest potrzebny jak najbardziej, ale niech Sigmar i Ulryk mnie chronią od graczy, którzy będą zmuszeni do korzystania z Twojej "ściągi".

Po przemyśleniu jednak temat nie jest tak jałowy, jak mi się w pierwszej chwili wydawało.

Dlatego plusik do reputacji od Arango

PS Rada jak najbardziej praktyczna : o rekrutacji powiadom najpierw Graczy, o których wiesz, że są "na poziomie". Dopiero ją otwieraj. Taki "manewr" oszczędza nerwy, a znerwicowany MG...
 

Ostatnio edytowane przez Arango : 26-04-2007 o 21:02.
Arango jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem