Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2016, 19:17   #1015
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
Cosmo

Kiedy Sam zerwała się do biegu, Cosmo jeszcze mocniej docisnął kolbę do ramienia:
-Osłaniam.
Z tej pozycji osłanianie biegu Sam nie mogło być skuteczne, mógł jedynie strzelać po ramach okien i ewentualnie do kogoś, kto wyjdzie przed budynek.

Po chwili podbiegł Morrison.
-Potem pogadamy! – Cosmo starał się przekrzyczeć padające strzały – Uda mi się dojść do budynku samemu, razem stanowimy zbyt duży cel!
Dlatego nie wychodził ze swojego miejsca za rogiem budynku. Morrisonchciał go nieść, to niezbyt mu odpowiadało.
-Idź pierwszy i zapewnij mi osłonę z drugiego budynku – Cosmo powoli powstał, starając się nie nawrężyć nogi. – Potem ja ruszę.
Po chwili dodał:
-Tamci postanowili się chyba powystrzelać.
Zlustrował otoczenie. Nie pobiegnie po prostej, zrobi niewielki łuk kryjąc się za pojazdami, bieg kulawego na trasie budynek- pojazdy –budynek. Gdy Andy wróci się do tamtego budynku, Cosmo całkowicie schowa się za róg, zwolni kurek broni (zabezpieczy ją), żeby mógł się na niej w razie czego wspierać i dopiero wtedy dostanie się do budynku.
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.

Ostatnio edytowane przez JohnyTRS : 02-08-2018 o 20:41.
JohnyTRS jest offline