Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2007, 21:38   #11
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
Ja tam jestem najpłodniejszym twórcą scenariuszy i kampanii w moim regionie. Zawsze lubię mieć wszystko z góry zaplanowane, nie mam talentu do improwizacji. Przewiduję każdy ruch graczy, i dopasowuję odpowiednią reakcję. Moje scenariusze i kampanie mają mnóstwo zakończeń, od całkowitego sukcesu do całkowitej porażki. Staram się dodawać odpowiednią ilość walki i godzić ją z elementami śledztwa. Zawsze dodaję element humoru. Staram się też łączyć to wszystko z ciągłym odkrywaniem świata Warhammera, nie ma ciągłego siekania goblinów. Gobliny dodaję jako przypadek, motywem przewodnim jest zabicie kogoś/czegoś lub odnalezienie kogoś/czegoś. Staram się też tak to wszystko ustawiać, by gracze byli zmuszeni do współpracy i planowania. Na koniec scenariusza daję bardzo silnego potwora, najczęściej stworzonego przeze mnie. Bez planu i w pojedynkę nikt nie da rady go pokonać. Pod koniec kampanii daję istne monstrum, rzadkiego potwora, którego zabicie wiąże się ze sławą i bogactwem.
Moim zdaniem najważniejsze w scenariuszu są intrygi, a walki są motywami pobocznymi. Podczas planowania scenariuszy/kampanii zastanawiam się nad ogólnym zarysem gry. Później dodaję pożądany początek i zakończenie, a na końcu rozpisuję cały przebieg gry.
 
Yaneks jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem