Wątek: Bezludna Wyspa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2007, 16:34   #125
Lavi
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 1 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Terry Bogard

Popatrzyłem na Charlotte która śmiałą się z mojego pomysłu z dzidami. Podparłem boki rękami i powiedziałem:

- Ej to nie fair. Nawet nie wiesz co potrafię i się ze mnie śmiejesz. Nie bawię się tak. Poza tym nie będę do niego podbiegał tylko rzucę do niego dzidą. - powiedziałem lekko pod irytowany.

W między czasie ukląkłem i powoli wziąłem Veronikę bardzo delikatnie na ręce i powoli zmierzałem do szałasu jednocześnie mówiąc do Charlotte:

- Podczas walki wręcz i na broń białą nie maja ze mną szans, a jak zdobędę ich broń to też będę umiał z niej strzelać, tak wiec spokojna twoja rozczochrana - zaśmiałem się, lekko drwiąc z niej.

Położyłem ją delikatnie w szałasie, po czym usiadłem sobie obok na jakimś kamyku i patrzyłem jak Charlotte kładzie jej na głowie mokrą szmatę po czym zapytałem:

- Mam nadzieje że ta szmata nie jest z moich ubrań, he he he - zażartowałem.
- A właśnie nie widziałaś może mojej czapki gdzieś na plaży, taka czerwono-biała ?
- I jak co z nią ? Doznała szoku, przez to nasze paplanie o całej tej plantacji, bezludnej wyspie i tak dalej.


Właśnie zdałem sobie sprawę że to chyba przeze mnie zemdlałą, bo to ja nagadałem o obronie przed handlarzami. Popełniłem błąd, pomyślałem przez chwilkę po czym powiedziałem:

- yyyyy..... coś mi sie wydaje że przeze mnie zemdlała, bo to ja nawinąłem o zorganizowaniu broni. To może ja sobie już pójdę zanim sie obudzi hi hi - zaśmiałem się, udając niewinnego w miedzy czasie drapiąc się ręką z tyły głowy.

Widząc moje rzeczy leżące na ziemi, wstałem powiesiłem je gdzieś na ścianie po czym ponownie usiadłem na kamieniu i zagaiłem do Charlotte:

- Hmm a może wybiorę się zobaczyć całą tą plantacje i obakać czy kogoś tam nie ma. I tak nie mam nic ciekawszego do roboty. Jak myślisz ?

Spojrzałem na Charlotte by zobaczyć na jej twarzy co o tym myśli.
 
__________________
"I never make the same mistakes twice" -- by Me :P

Ostatnio edytowane przez Lavi : 27-04-2007 o 16:37.
Lavi jest offline