Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2016, 11:32   #34
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Dnc Zobacz post
Może nie dokładnie sformułowałem pytanie.
Zastanawiam się czy Markus jest świadom co się stanie jak odpali (w jakiś sposób?) kulę. Zakładam że kula podhcodzi pod wiatr dhar więc raczej każdy średnio zaawansowany magister będzie wstanie wyczuć, że coś się zmieniło. Do Tallabheim nie jest daleko więc stąd moje pytanie do MG jak to widzi Markus wydaje mu się, że będzie to niebezpieczne i problematyczne jak spróbuje użyć kuli?
Podesłałem ci przecież historię artefaktu. Używa mocy magicznej bez rozróżnienia na wiatry magii. Nie nazwałbym go artefaktem chaosu, ale fakt że pochodzi od druchii coś oznacza. Problematyczne nie jest. Wystarczy, że spojrzy w artefakt i się skupi. Niebezpieczne jest na pewno. Przecież pisałem ci o konsekwencjach. Talabheim nie tyle nie jest daleko co jesteście w Talabheim. Tam są karczmy. Używanie magicznych przedmiotów lub czarowanie na zatłoczonej ulicy, tak samo w tłocznej sali wspólnej karczmy jest prostym sposobem na urozmaicenie sobie życia w Imperium.
 
Ulli jest offline