Wątek: Bezludna Wyspa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2007, 19:50   #128
geerkoto
 
Reputacja: 1 geerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodze
Eddie
- Terry, gdy będziesz walczyć oszczepem, nie zapomnij wyjść na otwartą przestrzeń. Inaczej wspaniałe obliczenia pani doktor wezmą w łeb - rzuciłem za wychodzącym. - Średniowiecze powiadasz... To bardzo ciekawe, bo z tego co wiem haszysz NADAL jest stosowany w medycynie, a koncepcja wykorzystania psychodysleptyków w celu leczenia psychoz, to zapewne wedle Twojej opinii szamanizm. Porozmawiamy chwilkę i dowiem się również, że homeopatia to też wymysł szaleńców. A co powiesz na medycynę Azteków, którzy potrafili przeprowadzać operację we względnej aseptyce na wieki przed powstaniem tego pojęcia. Ale nie byli to szanowni lekarze, wycierający skalpele w surdut w wielce oświeconych czasach. Dla Twojej wiadomości, nie mam zamiaru leczyć niczego innego niż podły nastrój. Natomiast z tego co wiem, Twoje naukowe podejście, z całą ścisłą, naukowo udowodnioną wiedzą może co najwyżej przyprawić o wrzody. Skoro zarzucasz tradycyjne metody, pobiegnij do apteki po aspirynę - wasz lek na wszystko... Chociaż lepiej nie. Nie mamy warunków do przeszczepu wątroby...
Wyszedłem suszyć trawę.
 
__________________
Znowu boli (blog)...
geerkoto jest offline