Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2016, 05:02   #246
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Tak generalnie jesli ocalała jakakolwiek chatam to powinno tam być jakies płutno - z przescieradła czy kołdry, bo wątpie by sianem się nakrywali, tez by się przydało, czy to na nosze, czy jako źródło materiału na bandaze itp.
Na pewno coś takiego by się ostało, ale opisywałem najbardziej rzucające się w oczy najpotrzebniejsze przedmioty. Jeszcze jest okazja, by coś zgarnąć, ale w tym wypadku liczę na waszą wyobraźnię. Napiszcie za czym się rozglądacie, a wtedy ja za pomocą kostek sprawdzę, czy udało się wam coś takiego uzyskać. Generalnie przedmioty codziennego użytku to test bardzo łatwy, a w niektórych przypadkach automatyczny sukces.

Przed 20 powinien pojawić się mój post. Wczoraj zbyt ciekawe filmy leciały w TV, więc pozwoliłem sobie skorzystać z przysługującego mi czasu
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline