Wątek: 13th Precinct
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2016, 14:42   #106
liliel
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 1 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
Dobre pytanie. Czy ona to sprowokowała pyskówką do dilera? Niewykluczone. Ale możliwości istniało wiele. Ktoś mógł regulować względem niej stare długi, była gliną, niejednemu bandycie zalazła za skórę. Mogło też wcale nie chodzić o nią ale o Ferro. Ktokolwiek zorganizował tą napaść nie miał aż tak złych intencji. To były dzieciaki z kastetami a nie zawodowiec z bronią.
- Nie wiem - wzruszyła ramionami. - Ale się dowiem.

Nie uśmiechała jej się nocna jazda na komisariat, musiałaby odłożyć to przesłuchanie na rano a ojciec zawsze jej powtarzał "co masz zrobić jutro zrób dziś."
- Dobra chłopcy - ukucnęła nad jednym z nich uczepiwszy ręce w kołnierz jego kurtki. - Możemy to zrobić na dwa sposoby. Jeden - śpiewacie tu i teraz kto was nasłał i dlaczego a ten oto przystojny detektyw - gestem wskazała Scotta - potwierdza czy mówicie prawdę i z góry uprzedzam, że nie ma co blefować bo ma wszczep wariograficzny. Jeśli dostanę to czego chcę spędzicie noc na dołku i wrócicie do swojego bezproduktywnego życia. Albo opcja dwa - nie mówicie nic lub wciskacie mi kłamstwa a wtedy trafiacie do aresztu z listą kilku poważnych zarzutów, na czele z napaścią na policjantów na służbie, utrudnianiem śledztwa, dilerką... coś jeszcze wymyślę. Kilka tygodni poczekacie sobie na proces a później możecie modlić się o pięć lat bo to najniższy wymiar kary jaki wam będzie groził.
 

Ostatnio edytowane przez liliel : 08-02-2016 o 14:44.
liliel jest offline