Wątek: 13th Precinct
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2016, 11:48   #108
liliel
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 1 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
- Pizda to będziesz ty, jak ci w pierdlu zamoczą w tyłeczek. Tam lubią takich młodych i nieopieprzonych, będziesz miał branie jak ta lala - to nie była groźba ani żarty, raczej reporterska relacja.

Pstryknęła im fleszem przed oczami uwieczniając na holo ich młodociane gęby, przezornie, gdyby temat kiedyś wrócił. Trzecie zdjęcie poświęcił na ruchomy neonowy tatuaż.

Podeszła do mundurowych ściszając głos.
- Zgarnijcie ich do aresztu, przedstawcie zarzuty napaści na policjantów na służbie, utrudnianie śledztwa i dilerkę - podała funkcjonariuszowi torebki ze skonfiskowanymi pigułami. Musiał widzieć albo chociaż wyczuć, że jest nawalona ale liczyła na gliniarską solidarność. - Nie cackajcie się z nimi, wrzućcie do najgorszej nory jaką tam macie.
Stuknęła palcami w holo wysyłając jednemu z nich swoją wizytówkę.
- Przesłuchajcie kto i jak przekazał im nasze zdjęcia. Jeśli by je mieli przy sobie możecie mi wysłać, ciekawa jestem w jakiej scenografii nas złapał fotograf. Gdyby zmiękli i chcieli iść na współpracę poinformujcie mnie. No i wyślijcie raport z tego co uda się wam wycisnąć.

Przekazała chłopakom więźniów a sama doszła do Ferro. Karetka powinna zaraz się pojawić.
- Co robimy? Jak cię opatrzą? - jej mina dawała jasno znać, że odczuwa wyrzuty sumienia względem tego co się właśnie przytrafiło. - Ostatni drink u mnie, na rozluźnienie?
 
liliel jest offline