Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2007, 13:27   #8
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
Thomas Panda Adams
Pokracznie to trochę wyglądało ale moja taktyk się powiodła. Czwórka moich kadetów osłaniała Redone zadek. Wyleciałem, z resztą żółtodziobów, przed naszą dame z diabełkiem na Viperze. Myśliwce wroga wykonały kilka zwodów i znalazły się za Angelą.
-Nie wiem, Panowie, jak Wy ale ja mam zamiar zestrzelić tych pacanów.- złapałem za ster i pociągnąłem do góry. Viper wzbił się do góry i leciał do góry podwoziem. Przeleciałem nad myśliwcem Redone, kabiną do dołu, machając jej ręką. Gdy dostrzegłem Vipery wroga namierzyłem jednego i wystrzeliłem. Szybko przeleciałem za myśliwce wroga i starałem się namierzyć kolejnego. Moi kadeci wykonali to samo co ja.
 
Panda jest offline