Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2007, 15:54   #9
Lavi
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 1 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Terry Bogard

Wpatrywałem się w ekran gdy usłyszał otwieranie głównych drzwi, obejrzałem się, a w nich zobaczyłem Eveglast'a który zmierzał w moim kierunku. Przywitałem sie z nim a potem odparłem:

-A witam, no jak widać kadeci już walczą. Ciekawe kto wygra. - spojrzałem na Ian'a po czym powiedziałem.
- 10 mówisz, Ok ja tam wierze w swoich ludzi, niech ci będzie. Ja stawiam 10 że wygra.
- uśmiechnąłem się po czym ponownie spojrzałem na ekran.

Strasznie byłem ciekaw jak sobie poradzą, 10 cubitów to nie jest dla mnie problem ale liczy się sam fakt wygranej, mój EXO nie może być lepszy ode mnie w przewidywaniu inaczej powinniśmy sie zamienić miejscami. Mam nadzieje że nie ma on do mnie żalu że jestem od niego młodszy i mam swój własny statek a on nie. Co prawda na razie w zastępstwie no ale mam. Chociaż na razie nie zapowiada się żeby ten ktoś przyleciał i go przejął, a może oni mnie sprawdzają jakbym sobie poradził w takiej roli, sam już nie wiem. Może za tym wszystkim stoi mój świętej pamięci ojciec który zawsze mi powtarzał iż kiedyś będę miał swój statek i nim zrobię coś wielkiego tak jak on.
 
__________________
"I never make the same mistakes twice" -- by Me :P
Lavi jest offline