Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2016, 14:14   #90
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
A miałem nadzieję tego uniknąć...

Jeśli mam się wypowiedzieć na ten temat, to pozwólcie że najpierw przytoczę pewną "historyjkę", która dość trafnie oddaje moje odczucia względem całej tej sytuacji.

Cytat:
Jest sobie pomieszczenie z drzwiami na zewnątrz. W pokoju jest wyraźna tabliczka "PALIĆ WOLNO TYLKO NA ZEWNĄTRZ". I zakaz ten rozumieją wszyscy bez problemu, z wyjątkiem jednej osoby. Bo przecież jemu nikt nie powiedział, że "palić" oznacza "palić papierosy", to skąd on miał wiedzieć o co chodzi?
No ale dobra, już wie. To teraz pali w taki sposób, że stojąc w środku, skrawek buta wytyka na zewnątrz i wydmuchuje dym papierosowy również na zewnątrz. No przecież nic się nie stało, zasad się trzyma, wszystko jest w porządku?
I nie bardzo nawet wiadomo co z takim kimś zrobić, bo nie wiadomo co mu nie będzie pasować następnym razem...
Otóż w moim odczuciu właśnie taką osobą jesteś Ty, Cedryku. Piszesz świetnie, sumiennie i treściwie. Jednak z jakiegoś powodu nie potrafisz się dogadać z MG i innymi graczami. Zaczęło się od tego, że w swoich wypowiedziach nawet nie próbowałeś, tylko wpychałeś własne światopoglądy, na co starałem się zwracać Ci uwagę. Na wszelkie próby agresji innych postaci względem Twojej reagujesz bardzo protekcjonalnie, jakby wraz z jej śmiercią miał się zawalić świat.
No i tak jak zostało napisane powyżej - masz wręcz podświadomą potrzebę tego, żebyś Ty i Twoja postać były zawsze w centrum uwagi, wiedziały wszystko i umiały wszystko.

W związku z tym, jako MG, popieram Morfika i Googola. Zwyczajnie nie gra mi się z Tobą przyjemnie. Jeśli mogę Ci coś doradzić, to powinieneś nauczyć się nieco empatii, zrozumienia że sesja MG to jego wymysł i nie należy mu wytykać błędów w opisywaniu otoczenia w sposób roszczeniowy (typu: popraw, bo nie zgadza się to z moim światopoglądem). Współgraczy należy natomiast traktować jak współgraczy, a nie przeszkody na drodze do sukcesu Twojej postaci.

To tyle z mojej strony. Nie robię z tego przyjemnością, ale w tym momencie jest to sytuacja podbramkowa: albo odejdziesz z sesji, albo cała gra upadnie. Mam nadzieję, że to zrozumiesz.
 
Gettor jest offline