Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2016, 21:14   #303
Ognos
 
Ognos's Avatar
 
Reputacja: 1 Ognos jest jak klejnot wśród skałOgnos jest jak klejnot wśród skałOgnos jest jak klejnot wśród skałOgnos jest jak klejnot wśród skałOgnos jest jak klejnot wśród skałOgnos jest jak klejnot wśród skałOgnos jest jak klejnot wśród skałOgnos jest jak klejnot wśród skałOgnos jest jak klejnot wśród skałOgnos jest jak klejnot wśród skałOgnos jest jak klejnot wśród skał
Podążając za Waszym śladem, również wrzucę od siebie słów kilka

Dla mnie to była pierwsza przygoda z tym forum i w ogóle pierwsza przygoda w "pisane" RPG! Z języka polskiego w szkole byłem noga i nigdy nic dobrego nie potrafiłem napisać - jedyne co mi dobrze idzie to czytanie książek Fantasy

Tak więc dla mnie to był ocean do przeskoczenia i myślę, że pokonałem swoje słabe strony i powoli wychodzę na ludzi. Przyznaję i biję się w pierś, że w połowie sesji miałem mały kryzys i zaniedbałem swoje "obowiązki", ale powróciłem ze zdwojonym zaangażowaniem!

Liczę, że szybko zaczniemy część drugą i będę mógł dalej się rozwijać

Dzięki Wam wszystkim za wspólną grę i do usłyszenia!

Tobie Mistrzu GreK dzięki za wciągnięcie w ten wspaniały świat i zarażenie mnie tym rodzajem zabawy... I oczywiście, że mnie nie uśmierciłeś

Pozdro
 
Ognos jest offline