Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2016, 00:45   #49
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Wiodąc wzrokiem za swoją teściową Pan Ryszard zdał sobie sprawę, że oto ma szansę uciec. Ale czy na pewno? Salwowanie się ucieczką na pewno przyniesie poważne konsekwencje - takie na przykład jak rozwścieczenie tego demonicznego babsztyla. Korzystając z rozproszenia uwagi Jadwigi Ryszard zabrał głos.

- Mam dla was zadanie...- zwrócił się do pozostałych - Pojedźcie gdzieś gdzie będzie spokojnie, sprawdźcie czy w tym aucie nie ma jakiegoś cennego towaru. Ty Ajej pojedziesz z nimi. Macie telefon? Pamiętacie numer do mnie?

Upewniwszy się, że towarzysze będą mieli jak się z nim skomunikować Pan Rysiu kontynuował.

- Zadzwonicie do mnie i zdacie raport z obszukania fury. Jeżeli będzie coś cennego spróbujemy to spieniężyć. Akcja odbicia Młodej z pedofilskich łap będzie wymagała dużych zasobów. Ja zajmę się Teściową, coby mieć ją pod jakąkolwiek kontrolą. Dajcie mnie tylko flachę na awaryjną sytuację.
 

Ostatnio edytowane przez Stalowy : 23-02-2016 o 12:02.
Stalowy jest teraz online