Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2016, 17:09   #121
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Wampir zagryzł zęby.
- Ten snajper do góry też od was? - machnął głową wskazując stronę gdzie przed chwilą widział lufę karabinu.

Właśnie w tym momencie David miał nadzieję, że nie. I że choć na chwilę któreś z agentów zerknie we wskazanym przez niego kierunku.

Czy walka miała sens? On... Biznesmen. Przeciwko niemu dwójka wojskowych uzbrojona w broń automatyczną. On bezbronny. Czy był mistrzem sztuk walki? Nie... Jego aktywność fizyczna ograniczała się do gry w golfa, brydża i do kilku wyjść na strzelnicę ze znajomymi. Cały jego analityczny umysł podpowiadał mu, że nie ma najmniejszych szans.

Powoli zaczął klękać, żeby za chwilę ułożyć się na zimnych płytkach chodnika.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline