Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2007, 17:18   #64
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Niech tak będzie.. Nie planuję się tu rozłożyć na długo.. Średnio mi się tu podoba, wiecie.. - Bob podrapał się w głowę, oczy miał już zmęczone, i tak na tej warcie dużo by nie zdziałał. - Tylko dajcie Timmy'emu jakiegoś gnata, bo ja mam tylko jednego. Za to ty jesteś trochę ode mnie bystrzejszy, więc pewnie nie zaskoczą nas tak łatwo. Jakby co, to niech ktoś mnie szturchnie, bo słuchy mam już dosyć zużyte. - Pokazał do innych swoje ucho z wystającymi włosami i uśmiechnął się zmęczony.

Zdjął z Bellindy część juków, pomacał wśród nich i wyciągnął pasek suszonego mięsa. Wsadził go sobie do ust i zaczął się mościć wśród swoich bagaży. Przywiązał sobie sznurkiem rewolwer do ręki. Wyciągnął sobie spod pleców kilof, który najwyraźniej go uwierał i położył go obok siebie klnąc cicho. Żując mięso ułożył się w pozycji półsiedzącej wymamrotał: Jakby co, to mnie szturchnijcie. Dobrej nocy.
 
Harv jest offline