Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2016, 14:25   #42
Kanra
 
Kanra's Avatar
 
Reputacja: 1 Kanra wkrótce będzie znanyKanra wkrótce będzie znanyKanra wkrótce będzie znanyKanra wkrótce będzie znanyKanra wkrótce będzie znanyKanra wkrótce będzie znanyKanra wkrótce będzie znanyKanra wkrótce będzie znanyKanra wkrótce będzie znanyKanra wkrótce będzie znanyKanra wkrótce będzie znany
-Co to było?!- Zapytała może trochę zbyt głośno LeiLa- Nie podoba mi się ten dom...- Dodała udając się na lekko trzęsących się nogach sprawdzić zbiornik wodny.Nadal mi się to nie podoba- pomyślała- najpierw ta maska która wydziela energię jak człowiek, a teraz to coś... Dziwnie się czuję, tak jak bym była silniejsza, nie podoba mi się to. Mogłam zostać w domu i dokończyć projekt albo pograć w Diablo III albo Fallouta 4 Następnie zwróciła się w stronę mężczyzny który wszedł za nią do pomieszczenia i wyjęła z bluzy zieloną maskę
- To było w ognisku w poprzednim pokoju, wyczuwam w niej jakąś energię, jak w żywych organizmach. Kilka razy słyszałam o komputerach które ponoć były tak zaawansowane że wydzielały energię taką jak ludzie ale ta maska wygląda na zwyczajną starą maskę- To mówiąc LeiLa przyłożyła maskę do twarzy.
Jeżeli będzie w stanie to następnie wróci się do pokoju z ogniskiem i prosząc mężczyznę żeby szedł z nią (uzasadniając że w tym domu dzieje się coś złego i lepiej się trzymać razem). Z pokoju z ogniskiem przejdzie przez południowe drzwi
 
Kanra jest offline