Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2007, 20:51   #19
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
Wiktoria
Złapałam mieszek ze złotem. Hm, co z nim zrobić?- zastanawiałam się przez moment... Po chwili namysłu położyłam sakiewkę na ziemi i odeszłam od niej. Gdy ujrzałam konie pomyślałam, że miło będzie jechać na nim, niż fruwać za resztą grupy.
-Nie,po prostu nie lubię być "inny".- odpowiedział mi Vincent
-Czyli złotko wstydzisz się tego.- odpowiedziałam lekceważąco... -Nie wybiera się tego kim się jest. Mi to pasuję to, kim jestem. Zauważ, że ja mam czarne skrzydła i wyróżniam się z pośród innych Aniołów.- dodałam po chwilo lekko poddenerwowana.
Podeszłam do konia, który był czarny jak moje skrzydła.
-Będzie się nam miło współpracować.- powiedziałam mu spoglądając mu prosto w oczy. Uśmiechałam się.
 
Panda jest offline