Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2016, 21:36   #124
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
Dawid, Stephen
- Kazano mi przekazać PIEPRZCIE SIĘ - wykrztusił policjant - obudzenie go świeżo po ciosie Stephena wcale nie pomagało. Ale po chwili stało się z nim coś dziwnego - szarpnął głową, jakby dopiero co wynurzył się z wody i oklapł. Bezrozumnym wzrokiem przetoczył po zebranych, i dopiero po kilku chwilach doszedł do czegokolwiek - Nie wiem co tu się wyprawia, ale napaść....-

Dawid Wheatsone
Decyzja Dawida okazała się jak najbardziej słuszna - z sąsiadujących domów w ciągu kilkunastu sekund wybiegła jeszcze dwójka żołnierzy - ci już nie kryli się ani z bronią, ani z umundurowaniem - choć te z całą pewnością nie należało do typowych żołnierzy Trynidad. Bez żadnych wyjaśnień wrzucono go skutego na tył cywilnej furgonetki. Z tyłu jechała z nim dwójka milczących mundurowych z wyjątkowo nieprzyjaznymi minami, a samochód z trzaskami podskakiwał kiedy kierowca przy pełnej prędkości zaliczał kolejne i kolejne dziury.
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!
TomBurgle jest offline