Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-02-2016, 15:23   #8
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Dlatego nie wrzuciłem tego jako artykuł tylko jako temat do dyskusji

Ano dziwi mnie to że w podstawce zepchnięto wagę kompletnie na margines, jak o tym na PW gadaliśmy nawet jeśli gracze od początku sesji mają środek transportu to i tak prędzej czy później MG może przyjść do głowy sesja w której samochód okuleje albo w koniu się owies skończy i trzeba będzie zdecydować co brać ze sobą a co zostawić i tu kg będą dużo znaczyły.

Cytat:
Do tego nie jestem pewny co rozumiesz przez "ogien ciągły"
więcej niż 1 nabój na segment

inna kwestia to broń z potężnym odrzutem: z pistoletu .44Mag albo .50AE nie uda ci się w takim samym czasie oddać tyle samo celnych strzałów co z pistoletu 9mm bo po każdym lufa idzie znacznie w górę

Cytat:
- Z tym testowaniem BUD i Siniaków no to dodatkowe kulanie kostul mi się nie widzi.
taa wiem to jest najsłabsza cześć zaproponowanych zasad właśnie w tej dziedzinie liczę na inne propozycję. Technicznie to te dodatkowe rzuty są tylko w sytuacji gdy gracz decyduje się na broń która przekracza jego możliwości. Ale żeby był i realizm i grywalność można uznać że pierwsze 5-10 naboi obywa się bez żadnych testów (bo co innego oddać kilka strzałów z lekkiej broni a co innego spędzić z nią kilka godzin na strzelnicy)

Cytat:
Zbierze człowiek ze 2 czy 3 takie ustrojstwa co pewnie łatwe nie musi być ale jak już ma to w sumie może uzbierać bonus rzędu 8 - 10 punktów spoko. Czyli swobodnie używać broni w stylu ciężkich karabinów maszynowych czy wielkokalibrowych karabinów snajperskich z BUD rzedu 6 - 8 (bo mają te większe spluwy najczęściej coś w stylu 16 - 18 w wymaganiach).
optymalnie byłoby wprowadzić nowe wymagania co do budowy, zresztą jakby nie patrzeć to Barrett z podstawki jest fabrycznie wyposażony w hamulec wylotowy...
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem