Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-02-2016, 22:06   #126
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Wampir zastanawiał się dokąd jechali. Z pewnością opuszczali miasto, bo w samym Port of Spain drogi były dobrej jakości. Siedział tak skuty i zastanawiał się co dalej. Nie chciał zostać jednym z tych bohaterów, którzy z rękami skutymi za plecami rozbroili dwóch strażników, a później postrzelił się śmiertelnie kilkukrotnie w plecy w czasie ucieczki.

- Chciałbym się dowiedzieć na podstawie czego zostałem zatrzymany. Nie mam broni, narkotyków, nie jestem związany z żadną grupą przestępczą. Wiecie, że w demokratycznym państwie takie procedery jakie stosujecie są niedopuszczalne, tak?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline