Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2016, 16:04   #16
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Jeśli mowa o sesji na forum to można takie rzeczy w komentarzach wypisać i wydaje mi się, że większość MG podaje tam takie informacje. W WFRP 2 ed. rany goją się przez wiele dni, a te krytyczne nawet przy pomocy medyka mogą nie zostać zaleczone (ręka bowiem nie odrośnie, a połamane kości goją się wyjątkowo długo).

O ile dobrze pamiętam, sesja VIXa trwała w świecie gry przez kilka lat, więc problem wolno gojących się ran prawie nie istniał, a ja prowadziłem przez ponad rok kampanię, w której minęło ledwie kilka dni w świecie gry. Zadane na samym początku rozgrywki lekkie rany ciągnęłyby się za graczem przez rok czasu. Nie każda przygoda nadaje się do zastosowania takich zasad.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem