Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2016, 19:51   #127
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
Dawid, Stephen

Francis skupił zaskoczony wzrok na kołku dotykającym jego szyi jakby widział go pierwszy raz w życiu. A później usłyszał decyzję Stephena i jęknął - Czekajcie, ja w ogóle nie wiem o co tu chodzi! -

Kiedy tylko Stephen wyjrzał na zewnątrz, zauważył na ścianach sąsiadującego z hotelem budynku policyjne światła - a nie minęły nawet dwie minuty postrzelenia Keiry.

Dawid Wheatsone

Żołnierze spojrzeli po sobie zdziwieni - najwyraźniej nie spodziewali się spokojnego tonu.
- Mamy stan wyjątkowy - młodszy z nich odpowiedział tonem "to wszystko co musisz wiedzieć". Starszy...

Inteligencja + Firearms, ST7, 6 kości + specjalizacja, 887211, 1 sukces


Starszy miał inną broń. O ile mundury były takie same - współczesne, z kompletem insygniów i nawet kilkoma odznaczeniami u siedzącego po prawej stronie, to właśnie jego karabin wydawał się być znacznie starszy - może nawet sprzed dwóch, trzech dekad. Pistolet, amerykański Colt, też raczej nie był stosowany w Regimencie.
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!
TomBurgle jest offline