Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2016, 22:14   #31
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
Podczas jedynego postoju w drodze na południe Markus postarał się aby był przez chwile sam z Dieterem i zaczął podpytywać go o sen który mu się śnił:
- W nocy Przystojniaczek mi się śnił Tobie też? - uczeń czarodzieja spieszył się gdyż nie wiedział ile mają czasu na swobodnego gawędzenie a chciał w któtkim czasie jak najwięcej informacji wymienić - Nie wiem czy dobrze robimy oddalając się do Eastadt. W moim śnie oddalalismy się także od niego i to dobrze się nie skończyło. No i skąd te muchy?

- Tak, mi śniło się to samo. Ale taki sen można wyjaśniać na wiele sposobów, można zwariować od zbytniego przejmowania się - ale tak, te muchy też się mi nie podobaly. Może by tak jednak spróbować użyć tej kuli? - zapytał Dieter

- Myślałem też o tym - odparł Holzer - Ale boję się tych trzech jegomościów z wczoraj. Pojechali pewnie konno więc podrózują zdecydowanie szybciej niż my. Poczekajmy dwa, trzy dni jak się od nas oddalą. Przepraszam Cię ale wole dmuchąc na zimne.
 
Dnc jest offline