Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2016, 19:56   #512
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Jeśli mowa o naparu z liści to tak. Gdy zajmuje się Tobą osoba, która zda test leczenia, to przy podawaniu naparu odzyskujesz owe 1k10 HP.

Bardzo mnie cieszy to, że zabraliście się za uzupełnianie ran w GDocu - mniej roboty dla mnie.

Co do zachowania Lamberta - da się go jeszcze przekonać, aby zmienił zdanie, ale będzie to trudne. To co usłyszał od Schulza napełniło jego serce grozą i jest teraz zdeterminowany bardziej niż kiedykolwiek, aby odzyskać artefakt.
Schulz będzie przekonywał do dłuższego postoju (do kilku godzin), aby zregenerować rany i ruszyć jeszcze przed wieczorem dalej w las. Góry Środkowe są na południe od was, można kierować się tropem podczas podróży przez las, acz nie jest to do końca potrzebne, więc najemnicy powinni dać sobie radę w pojedynkę - o ile zgodzą się iść z Lambertem, bo jest też taka możliwość, że zwyczajnie zbuntują się przeciwko niemu. Oczywiście wszystko zależy od was, a ja nie chcę was ograniczać do kilku opcji, bo nie o to chodzi w RPGach.

Jak dotąd zwierzoludzie poruszają się tą samą prostą trasą; starą, wydeptaną ścieżką, która prowadzi na południe.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline