Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2016, 10:23   #514
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Nie wiem czy świadoma dezercja, która w oczach Lamberta jest zwykłym tchórzostwem jest dobrym sposobem na przekonanie go. Prędzej oddalający się krasnolud otrzyma kulę z rusznicy między łopatki, no ale gdyby nie owy mankament to kapłan, by się jeszcze zastanowił nad jego słowami.
Tym większa szkoda, gdyż Lambert ufał, że przedstawiciel brodatego ludu poświęci się sprawie (w końcu to krasnolud) i ruszy wraz z małym oddziałem przez las, ale ten wybrał dezercję ignorując fakt, że jest najemnikiem, któremu kapłan wypłaca żołd. Severeusa jeszcze zrozumie, nawet Wilhelma, ale Thravar? Lambert pozostaje nieprzekonany i rusza dalej ścieżką z Lexą lub bez niej (może jeszcze Wilhelm się załapie ).

Jeśli ktoś z wioskowych uzna, że ma większe szanse na przetrwanie u boku sigmaryty to jest jeszcze szansa na dołączenie do niego.

Piszę to tutaj, bo w pracy jestem i nie jestem w stanie wejść na GDoca. Po powrocie przekuję to na fabularny wpis.

P.S. Co do opisu walki to łatwiej było mi skupić się na opisie jej od strony NPCów, bo jeśli miałbym opisywać ją z oczu każdego bohatera to nigdy bym tego skończył. Jeśli brakuje wam pomysłów na posta, a czujecie się pominięci to jest ku temu okazja, by opisać walkę w postach.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 03-03-2016 o 10:27.
Warlock jest offline