Wątek: 13th Precinct
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2016, 19:14   #122
liliel
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 1 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
Widok Ferra odezwał się ukłuciem wyrzutów sumienia.
- Ja cię pieprzę, sorry - skwitowała sińce i zadrapania, choć równie dobrze Scott mógł je odnieść do Leah spóźnienia.
Rozmowny nie był i kto wie, może miał żal za wczoraj albo żalu nie miał, nawet w szczycie swojej towarzyskiej formy do gadatliwych nie należał. Wjechali na nakaz i od progu stało się jasne, że w domu rozkładają się trupy i nawet wentylacja i odświeżacze powietrza nie są w stanie tego dłużej maskować.
- Kurwa. Byłam tu wczoraj... - zarzuciła sobie przykucnąwszy przy łóżku zmarłych małżonków. Zachciało jej się jarać ale byłoby to wbrew logice i protokołowi. Zapali później, jak już stąd wyjdzie.
- Wezwij Messera i technicznych - poleciła Scottowi wciągając lateksowe rękawiczki. Chciała się rozejrzeć po domu.
- Androidowi się chyba przegrzały kabelki - skwitowała ewidentnie zła na blaszaka i zawodną technologię, od której w dzisiejszych czasach wszyscy tak mocno zależą. - Mówił, że państwo Malkins odpoczywają. Kłamstwo się mieści w granicach ich programu operacyjnego? Powinniśmy go wyciszyć, żeby technicy przejrzeli go wzdłuż i wszerz.
Miała przeczucie, że mogli zginąć w podobny co Nova sposób. Ale... czy to android wstrzyknął jej zabójczą substancję? Mało prawdopodobne, że wyjechał później sam poza budynek by wyrzucić strzykawkę do publicznego kosza na śmieci.
- Musimy poślęczeć nad monitoringiem z dnia śmierci Novey, no i Malkinsów. Mam przeczucie, że to robota jednych ludzi.
Wertowała pobieżnie mieszkanie starszego małżeństwa szukając śladów, czegokolwiek co zwróci jej uwagę.
 
liliel jest offline