Wątek: 13th Precinct
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2016, 09:30   #123
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
- Ja też tu wczoraj byłem. To zimno z termowizji to była klima - warknął Ferro, niezadowolony równie bardzo jak Leah. Ale nie próbował wmawiać, że to ona zawiniła. Nigdy tego nie robił. Klikał już coś na holo i wybierał numery. Wszystkie służby zostały błyskawicznie poinformowane.
- Niekoniecznie w formie, w jakiej myślisz, ze uczestniczyli - powiedział Scott, kiedy już skończył poprzednie zajęcie. - Jeśli zabójstwa są powiązane to i tak nie nastąpiły jednocześnie. Oni leżą tu znacznie dłużej. Androidy nie powinny być możliwe do zhakowania zdalnego, ale temu ktoś wyraźnie pomieszał w oprogramowaniu. Lub samo to zrobiło. Oba musimy sprawdzić, sam to zrobię. Jeśli był to włam, to był to włam co najmniej dziwny.

Wyświetlił kilka stron, wyszukiwanie po nazwisku "Malkins".
- Zasłużeni pracownicy korporacji, już emerytowani. Dokumentacja z kliniki, mieli kilka przedłużających życie wszczepów. Nic więcej nie rzuca się w oczy, trzeba będzie głębiej pogrzebać. Mają dzieci i wnuki. Z tego co tu widzę, oprócz bliskości mieszkania żadnych oczywistych powiązań z Novą.

Mieszkanie było idealnie czyste. Android wraz z mniejszymi robotami sprzątającymi, utrzymywał to miejsce w idealnej czystości. Oprócz zimna i zapachu nic nie wskazywało na to, że coś tu się wydarzyło. Również same ciała, przytulone do siebie, nie wykazywały żadnych oznak obrażeń fizycznych, a na ich twarzach malował się spokój.
 
Sekal jest offline