Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2016, 13:36   #13
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację


Małe szare nóżki pedałowały co sił przez małe ścieżki zarośnięte pnączami. T-Mac gangster amator, który wykosił całą swoją konkurencję w dostarczaniu prasy po tej stronie globu, rzucał raz po raz gazetę "Głos Dżungli" na wycieraczki pospiesznie splecionych szałasów, które zamieszkiwali bohaterowie najnowszej odsłony mafii.

"KOSMITA PRZEŻYŁ" głosił nagłówek.
"WYWIAD Z OCALAŁYM ROGERE'M" pisało zaraz pod nim.

-To prawda Roger? Otarłeś się o śmierć?



-To prawda Lindo. Chciano mnie zabić. Jestem jednak nieśmiertelny. Mam misję od Pana Najwyższego by głosić dobrą nowinę. Przynoszę wam te oto tablice z zapisanymi prawami, które Jehova.. eee Jahve... Yangcy? No sam wiesz kto przekazał mi we śnie. Nazwałem je pół-dekalogiem Rogera.



-Czy mógłbyś przytoczyć owe prawa Rogerze?

-Oczywiście Lindo! Cieszę się, że o to pytasz. Otóż... po pierwsze:

*Roger ma zawsze rację
*Nawet jak Roger nie ma racji to musisz przyznać, że ma rację
*Hera, koka, hasz, lsd są dla ludzi i kosmitów
*Publiczny sex to nie grzech
*Kto nie skacze ten jest z mafii
*Winnym nie zależy na prowadzeniu dyskusji

-Reasumując. Ktoś chciał mnie zabić. Podejrzanych brak bo każdy z obecnych jest albo zamknięty w sobie, albo ma mordercze skłonności lub ma wyjeb i jest tu dla rzepy. Proponuję rozpocząć dyskusję i mówić o tym kto na pewno jest niewinny, kto podejrzany a kto na pewno niewinny. Jakieś tropy? Ludzie ruszcie mózgi.

 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline