Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2016, 10:52   #7
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Po trafieniu światła wewnątrz statku zamrugały i straciły na intensywności. Chyba część żarówek się przeładowała. Poszukiwacz miał tego świadomość, ale nie zmieniło to jego postrzegania świata.
- Nie znam się na statkach, ale odmoszę wrażenie, że ten jest dostosowany do obsługi przez jedną osobę. Spróbuj minąć tamto kręcące się truchło z prawej strony. Po prawej jest mniej gratów.
Kehil czuł się niepełny przez brak dzisiejszej medytacji. Musiał się skupić w sobie i polegać na swoim ciele zamiast na mocy.
Starał się znaleść też nadlatujące drony. Jeżeli podlecą od przodu, to przynajmniej była szansa je trafić. Co do tych, które były za nimi...
Miraluka jakoś nie widział szansy żeby w przestrzeni międzi szczątkami zrobili obrót o 180 stopni i zestrzelili prześladowców.
Nie tym statkiem, nie w tym miejscu.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline