Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2016, 19:36   #43
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Elf również jebnął facepalma.

- Sam zdradziłeś swoją przynależność, więc mów za siebie. Skoro nikt nie zginął, a odwiedzono ciebie to dość logicznym było, że w tej gromadzie znalazł się mafioza oraz seryjny morderca. Ja spokojnie z wami rozmawiam, użyłem łagodnych słów wobec HK-47, chcąc tym samym wypytać go o to co robił minionej nocy. Zbieram informacje i gdyby nie przeciążenie w obwodach scalonych robota to dowiedziałbym się już teraz i mógłbym pójść z tym samym pytaniem do kogoś innego. Prowokacja była skierowana tylko i wyłącznie wobec HK-47 oraz członków mafii, a teraz... teraz wszystko zepsułeś, bo muszę się spowiadać przed tobą. Zbyt wiele jednak powiedziałem, ale może jednak mafia nie jest zbyt błyskotliwa i mimo wszystko łyknie haczyk...
- A teraz małe pytanie do ciebie, Roger. O co byłeś pytany przez Piotrusia Pana i jakiej odpowiedzi udzieliłeś?
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline