Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2016, 14:54   #83
Ranghar
 
Ranghar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ranghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputację
Dziewczyna uspokoiła się na tyle, żeby dać Saulowi spojrzeć na ranę. Było tam dosyć paskudne rozcięcie, a wokół niego zaschła krew.
- Jestem Sophie, wraz z przyjaciółmi urządziliśmy sobie spotkanie w pobliskim sadzie. Gdy zaczęło kropić pojawił się facet ubrany niczym mnich w długich purpurowych szatach, na głowie miał kaptur. Zaczął coś krzyczeć i rzucać w nas kamieniami, wyciągnął z rękawa coś na wzór mniejszej kosy. Uciekliśmy z sadu pod ten dom, rozpadało się. Znaleźliśmy otwarte okno i postanowiliśmy wejść do środka przeczekać burzę, a później… - Dziewczyna złapała się za ranę. – Poczułam ból i obudziłam się leżąc tu związana przez parę godzin.
Jack znalazł obrus, z którego urwał kawał materiału podając go Saulowi, który zrobił opatrunek na głowie Sophie. W końcu Jack zaczął nalegać, że pora opuścić pokój i zaproponował powrót do windy. Gdy weszli do windy zaczęła ona sapać i jęczeć. Czujecie jak winda wiruje by w końcu się zatrzymać. Drzwi otworzyły się z ciężkim sapnięciem.
Weszliście do pokoju z brudnym dywanem. Na jego środku leży książka w czerwono złotej okładce. Z pokoju są 3 inne wyjścia oraz winda.

Amelia wraz z Brunem i Margaret przeszli przez drzwi i trafili na zakurzony korytarz, z którego prowadzą 3 wyjścia.

Wojownik i Darren wciąż wietrzą się przy drzwiach wejściowych.


Mapa

Piętro:


Korytarz <-Sypialnia (błogosławiony pokój, lepsze rzuty w testach, gdy tu jesteś) <- Biblioteka (+1 do wiedzy raz na grę, po przeczytaniu książek)
Korytarz z pomnikami
Zejście na parter




Piwnica:

Winda
Dywan

Siłownia
Służebny -> Winnica

 

Ostatnio edytowane przez Ranghar : 08-03-2016 o 15:43.
Ranghar jest offline