Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2007, 23:31   #11
kszyk
 
Reputacja: 1 kszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skał
major Ilian Genere
kajuta oficerska na pokładzie VI

Czy zbrojmistrz i dowództwo już o tym wiedzą?
Nie jeszcze nie rozmawiałem z kapitanem.-major pokręcił głową.- Teraz chciałbym żebyś wydobył mi informacje o wszystkich wejścicach do zbrojowni, zmianach w uzbrojeniu, przejrzał raporty i przy okazji sprawdził czy nikt nieautoryzowany nie wprowadził zmian w plikach. Myślę że nie muszę Ci tłumaczyć Elektro że to ważna sprawa.
- Rozumiem szefie -
powiedział Arrows- ale może ktoś po prostu sprzedał to na czarnym rynku na Cerberusie?
- Tak, też o tym myślałem ale chcę mieć całkowitą pewność. Liczę na ciebie.
-Jak to mówia w Korpusie "Da sie zrobić" szefie - uśmiechnał sie Arrows.
- A więc spiesz się....
Rozmowę przerwało im puknie do drzwi.
-Wejść!! - rzucił krótko Ilian - A to ty Axel ,usiądź. - powiedział i zwrócił sie do Elektro - To wzystko, czekam na wynik-Aha zpowiadom porucnzika,niech sie do mnie zgłosi -Odczekał aż chorązy wyjdzie z kajuty, odsapnął i zwrócił sie do Flasha.
-Coś nowego w sprawie "samobójstwa"?
 

Ostatnio edytowane przez kszyk : 01-05-2007 o 15:23.
kszyk jest offline