Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2007, 23:42   #32
Nergala
 
Nergala's Avatar
 
Reputacja: 1 Nergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skał
Lucy

Lucy weszła do karczmy. Przyzwyczajona była do takich miejsc, teraz jednak nie będzie mogła być taka jak zwykle...

A szkoda, rozerwałabym się trochę... Ale na rozlew krwi będę musiała poczekać...

Usiadła sobie na przeciwko anielicy.

Współczuje... Prawdziwa kobieta... Ja się odzwyczaiłam od jakichkolwiek wygód, ładnych zapachów i idealnej czystości... pomyślała, gdy usłyszała narzekania ów 'damy'... Czerwonowłosa siedziała w karczmie pogrążona w ciszy, czekając na mentorów i nowego towarzysza. Rozmyślając nad początkiem wyprawy przypomniała sobie coś

-Tak w roli ścisłości... Czy byłam na tyle kulturalna, że się przedstawiłam, czy też o tym zapomniałam? - zapytała. - Jeżeli nie, to... jestem Lucy
 
__________________
Sore wa... Himitsu desu ^_~
Nergala jest offline