Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2007, 00:29   #34
Nergala
 
Nergala's Avatar
 
Reputacja: 1 Nergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skał
Lucy

Dziewczyna spojrzała zdziwiona na anielicę. Jeżeli zapytanie 'co pijesz' było skierowane do Lucy, to było to dla niej jak grom z jasnego nieba

-Ja? N... Nic, dziękuję... - wyszeptała zakłopotana. Nikt nie był nigdy dla niej miły... To było coś nowego.

-A do akademii... Czysty przypadek. Tak jakoś los chciał, że poznałam pewnego śmiałka, którego niestety już nie ma w świecie żywych... - zerknęła na swoją kosę -...I on mi o niej powiedział. Postanowiłam zobaczyć, co to jest i zostałam... A tak przy okazji... - powiedziała już ciszej - Jak kiedyś będę niemiła, to przepraszam, po prostu nigdy nie musiałam się z nikim liczyć, zawsze byłam sama, a życie jest okrutne...

Ponownie zamilkła wpatrując się w nieistniejącą dal.
 
__________________
Sore wa... Himitsu desu ^_~
Nergala jest offline