Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2016, 09:46   #115
Kenshi
Konto usunięte
 
Kenshi's Avatar
 
Reputacja: 1 Kenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputację
Karty przeczytane, więc nadszedł czas ostatecznego wyboru. Naprawdę miałem spory problem, bo okazało się, że każdy stanął na wysokości zadania i podesłał bardzo fajnego bohatera. Tak jak jednak pisałem wczoraj, miejsc jest tylko siedem i nie zamierzam rozszerzać rostera, dlatego wybierając postaci, kierowałem się jej przydatnością dla drużyny i tego, co może zaoferować na pełnym niebezpieczeństw szlaku.
Nie przedłużając, przejdźmy do konkretów - do gry wchodzą (kolejność zupełnie przypadkowa):

Nami (człowiek, kapłanka Morra)
Gob1in (człowiek, weteran)
Deszatie (elf, najemny żołnierz okrętowy)
Flamedancer (człowiek, zwiadowca)
PanDwarf a.k.a Ingwar (khazad, weteran)
Eliasz (khazad, ochroniarz)
Stalowy (khazad, kowal run)

Dziękuję wszystkim za nadeslane KP, nie spodziewałem się, że koniec końców będę miał ich aż dziesięć. Założyłem już komentarze do sesji oraz temat sesyjny, w którym póki co poszło jedynie intro z rekrutacji - właściwy post jeszcze dzisiaj.

Raz jeszcze dziękuję wszystkim za udział. Rekrutację można przesunąć do archiwum .
 
__________________
[i]Don't take life too seriously, nobody gets out alive anyway.[/i]
Kenshi jest offline