Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2007, 10:00   #12
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Angela "Redone" Perr

- Sunspot, Dragon, Drake, lećcie z Raptorami do celu. Reszta - robi pętle i przechodzi na tyły wroga. Dzieci, nie próbujcie tego w domu.

Wydałam odpowiednie rozkazy a sama postanowiłam wykonać inny manewr. Nie pozwolę, abyśmy przegrali, w CIC pewnie już robią zakłady. Przy okazji odmachałam lecącemu nade mną Pandzie. No dzieciaki, pokażcie, że można na was liczyć.

Przyspieszyłam i wysunęłam się trochę do przodu podczas gdy reszta eskadry zataczała pętle. Wtedy wykonałam szybki manewr i obróciłam Vipera przodem do lecących za mną wrogów, jednocześnie wyhamowując. Byłam teraz łatwym celem, ale jednocześnie miałam łatwy cel przed sobą. Nacisnęłam przycisk uruchamiający wiązkę laserową celując w najbliższą wrogą jednostkę. Dopiero wtedy ruszyłam w stronę Viperów Cerberusa.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline