Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2007, 11:29   #112
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Schody, które wydawały się piętrzyć przed nami wciąż na nowo, ostatecznie doprowadziły nas do pomieszczenia. Ale cóż to było za pomieszczenie! Widok cudownych arrasów przykuł moją uwagę, a także jak zauważyłam, uwagę moich towarzyszy. Patrząc na takie widoki, w człowieku zaczyna panować wewnętrzny spokój. Ale nie na długo.

Wzmianka o kodeksie bractwa przeszyła mnie dreszczem. Co też może on w sobie zawierać? Czy będziemy musieli składać jakieś przysięgi, które będą sprzeczne z naszym sumieniem? Czy wkraczając w szeregi tego bractwa zaprzedamy swoją duszę?

Pełna obaw, ale też niepohamowanej ciekawości, przekroczyłam próg zwykłych drzwi. Jeszcze bardziej jednak byłam ciekawa, co czeka nas za tymi masywnymi, pięknymi drzwiami.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline