Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2016, 21:04   #104
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
Spiderman aż zapomniał że ktoś taki jak Cassanova w ogóle jest z nimi w tej dżungli. W sumie nic dziwnego skoro w ogóle się nie odzywa a jak już to nic wnoszacego do sprawy nie powie.
- Dziwne że wspomnailes o tym Hitlerze. Słyszałem tą historię od Sherlocka Holmesa który jak sam twierdzi przejrzał zamiar Adolfa i rozstrzygnał na korzyść miasta tamta bitwę. I właśnie z tego co mówił wydajesz jakiś taki podobny do Adolfa. Mój pajeczy instynkt w takich sprawach się nie myli. Różne miedzy wami jest to że jesteś dziwnie cichy cały czas. Rzekłbym ze prawie jak nie on! No ale przecież mój instynkt się nie myli...
Może tak łatwiej nie wpaść pod muszke mafii i syndromowi albo po prostu nie chcesz się sam wychylac, co?

Jeszcze chwilę zadumał się nad tą sytuacją a potem zwrócił do agenta:
- W ogóle nikt na Ciebie nie postawił krzyzyka. Nie widziałem żadnych głosów linczu przeciw Tobie.
 
Dnc jest offline