Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2016, 22:49   #8
Sirion
 
Sirion's Avatar
 
Reputacja: 1 Sirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputację
Wybaczcie, że tak późno, ale pochłonął mnie nieco dzień na uczelni... Ale już spieszę z odpowiedziami

Cytat:
Tak. Fajny pomysł. Jestem fanem strasznym Origins i przeszedłem sporo razy więc terytorium i realia znam, oczywiście tu trochę zmienione, ale nawet na lepsze. A więc szarzy strażnicy mają się dobrze w tej linii czasu? Czy nie będziesz miał nic przeciwko by grać szlachcicem (tak jak było w grze)?
Co do szarych strażników - dalej są w Fereldenie, chociaż rozbici i odcięci od innych pochodzących z poza kraju (zarówno Loghain jak i Cailan na chwilę obecną nie pozwalają na żadną interwencję żadnych oddziałów z Orlais), ponadto przez propagandę ich reputacja została bardzo zszargana.

Grę szlachcicem dopuszczam, ale postać nie może być obecnie głową rodu (oni mają trochę roboty na chwilę obecną i w tej sesji wolałbym się skupić na innych aspektach, niż Fereldeński House of Cards ). Jednak jeśli to będzie pomniejszy członek rodu, kolejny syn, bądź nawet przyszły dziedzic - nie widzę przeciwwskazań

Cytat:
Dragon Age doczekało się nawet własnego systemu RPG
O, to powiem szczerze nie wiedziałem, może w przyszłości nadrobię zaległości

Cytat:
Zagrałbym, ale gram aktualnie w 3 RPG na forach i jedno na żywo, trochę za dużo skakania między postaciami. Ale fajny pomysł, życzę powodzenia!
Rozumiem i nie dziękuję, aby nie zapeszyć!

Cytat:
Ja chętnie bym spróbował, kiedyś grałem w Dragon Age'a, ale nie dużo. Zakupiłem na steamie już więc uniwersum powinienem szybko ogarnąć i postać jakąś wymyśle!
Czasu jest dużo! Gdyby były jakieś pytania, bądź problemy to pytaj śmiało Jak coś to polecam również Dragon Age Wikia (zarówno polską jak i angielską), bo są naprawdę dobrze przygotowane i można odpowiedzieć sobie na dużo pytań
 
__________________
"Przybywamy tu na rzeź,
Tu grabieży wiedzie droga.
I nim Dzień dopełni się,
W oczach będziem mieli Boga."
Sirion jest offline