Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2007, 15:30   #35
Lkpo
 
Lkpo's Avatar
 
Reputacja: 1 Lkpo ma wyłączoną reputację
~Widać, że ludzie tu żyją, zero tolerancji. Choć nawet w tej rasie zdarzają się jednostki wyjątkowe. Takie mają zaszczyt poznać sylfidy czy dżiny. Tak.
Wyjazd spodobał mu się. Mimo całego luksusu coś mu się tam nie podobało. Pewnie hermetyczność. Brak przepływu powietrza, tej ożywczej substancji, która jest symbolem wolności. Tak, lubił być wolny. Jednak również cenił sobie prawo.
Teraz kiedy przejeżdżali przez równiny czuł smaganie zefiru na twarzy. Podobało mu się. Niestety wszystko się skończyło, kiedy przypomniał sobie, że inni bezczeszczą je oddychając. Aż go złość wzięła kiedy pomyślał o tym braku szacunku.
Nagle elf zapytał się o ich umiejętności. Czy warto się ze wszystkiego zwierzać? Powie mu to co trzeba.
-Hmm, umiejętności powiadasz? Poza tym, że bardzo dobrze władam tą oto szpadą-wskazał z pewną dumą na broń przy pasie-mam jeszcze parę zalet. Chociażby niepodważalną jest to, że nie muszę oddychać. Wyzbyłem się tej ułomności. Również sztuka uników i władania wiatrem nie jest mi obca. Z takich bardziej oczywistych rzeczy jest to tyle.
Odpowiedział tylko na pytanie. Jeszcze nie uważał za dobre opowiadać o sobie. Był dumny z tego kim jest, lecz po co tym sie afiszować przed gorszymi sobie.
 
__________________
"Tylko uczciwi pozostaną dłużej żywi
Będą umierać powoli
Tak znacznie bardziej boli
Więc zastanów się co wolisz"
Lkpo jest offline