Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2007, 15:32   #13
shade
 
Reputacja: 1 shade nie jest za bardzo znany
Redone Panda
Brzeg Styksu – 30 km. Od Cerberusa i Caprica III
Raptory wraz z eskortą leciały dalej w kierunku celu. Vipery Pandy i Redone zawróciły i rzuciły się na ścigające je myśliwce. Doszło do sporego zamieszania niektórym z wrogich Viperów udało się wyłamać z głównej bitwy i rzucić się za Raptorami lecz skrzydło Firefly spadło z góry na nie niczym grom.
-{Notujemy zestrzelenia! V3C, V8C, V5B, V8B i V7B wracacie do bazy.}
Kolejne myśliwce odpadły z gry, 2 Vipery Cerberusa i 3 z Caprica III. Komputery pokładowe poinformowały Redone i Pandę o udanych trafieniach.
-Siedzę mu na ogonie! Zaraz będę go miał! BANG haha!!! wydarł się do jeden z młodych pilotów
-{V11C zestrzelony! Brawo żółtodziobie, pozbyłeś się wrogiego CAG-a.}
-Ha! Musicie mi postawić piwko za taką zdobycz!
-Nie podniecaj się tak mały bo jeden siedzi ci na ogonie!
W centrum głównej bitwy formacje się załamały panował totalny chaos myśliwce omal się nie taranowały. Wrogi myśliwiec usiadł Pandzie na ogonie, komputer zaczął informować krótkim popiskiwaniem że Viper zostaje namierzony. Jeden z żółtodziobów wziął rozpęd w kierunku Pandy, obrócił myśliwiec do góry brzuchem i w ostatniej chwili podniósł dziób lekko do góry. Myśliwiec przemkną tuż nad Pandą omal nie taranując go skrzydłem. Viper który gonił Thomasa wyrwał w bok by nie zostać staranowanym.
-{V15B! Zrobisz jeszcze jeden taki niebezpieczny manewr i dostaniesz punkty karne!}
Dwa eskortujące Vipery zostały związane walką przez wroga odłączając się od Raptorów które dalej leciały w kierunku asteroidy.
-Eskadra do mnie! Raptory są pozbawione ochrony! Firefly zgromadziła przy sobie swoich pilotów i skierowała się ku Raptorom. Kilkaset metrów od asteroidy przygotowywała się do wykonania zwrotu i ponownego ataku lecz jeden z jej silników nagle zgasł
- R01MFC tu Firefly. Nie wiem dlaczego ale jeden z silników mi padł! Cholera tracę cią... łączność zerwała się na chwilę. Wszystkie trzy silniki zgasły i zaczął wydobywać się z nich dym, po chwili doszło do eksplozji tylnej części Vipera Firefly. Wybuch wyrwał wszystkie trzy silniki wraz z prawym skrzydłem.
-Straciłam pół maszyny! Wpadłam w niekontrolowaną rotację i lecę w kierunku asteroidy. Katapultuje się. Firefly pociągnęła z drążek umieszczony obok fotela i potężna siła wyrzuciła ją z Vipera. Kręcący się Viper uderzył w przelatującego obok innego Vipera miażdżąc cały jego dziób.
-Dostałem, ewakuuję się! drugi pilot wystrzelił się z myśliwca. Obie maszyny kierowały rozbiły się o porytą kraterami powierzchnię asteroidy
-{Do wszystkich jednostek, przerwać misję. Mamy ludzi w próżni, Raptory – przejmijcie ich. Vipery z CapricaIII wracajcie na okręt, Vipery z Cerberusa zostańcie na miejscu.

Bogard
Caprica III – CIC
-Co jest do cholery! wybuchnął EXO widząc jak dwa Vipery zostają zniszczone.
-{Hangar. Przygotować się na przyjęcie maszyn. Ekipa medyczna ma się zgłosić w hangarze nr1}
-Zdaje się że nasz zakład jest nieaktualny. powiedział Evegalst do komandora z ironicznym uśmiechem.
 
shade jest offline