Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2007, 15:47   #14
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Angela "Redone" Perr

- Słyszeliście, wykonać!

Zawróciłam swojego Vipera, poczekałam na resztę drużyny i skierowałam się do battlestara. Rzadko ćwiczenia kończyły się stratami, dziś jednak było gorąco. Silniki Viperów nie psują się ot tak sobie, zawsze są doskonale sprawdzone przed każdym startem. Poza tym to samobójstwo, w które jakoś trudno mi uwierzyć. Czyżby ktoś na Caprica III prowadził sabotaż?

Mam nadzieję, że Firefly i temu drugiemu nic się nie stało, Erin to naprawdę świetny pilot, prawdziwą przyjemnością jest latanie u jej boku. Z Vipera nic nie zostało, tak bardzo go lubiła. Odwiedzimy ją w części szpitalnej kiedy będzie na badaniach kontrolnych, trzeba ją będzie rozweselić.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher

Ostatnio edytowane przez Redone : 01-05-2007 o 16:10.
Redone jest offline