Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2016, 21:02   #26
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Mam wrażenie, że ta sesja nawet jak ruszy to będzie wielkim niewypałem. Czuje w tej historii hype na poprowadzenie sesji w stylu The Division (nowy tom clancy), bez konieczności prowadzenia samej sesji, stąd ten dziwny pomysł z MW, którzy mogli by działać, gdyby postaci graczy przyjmowały w nich rolę NPC'a i każdy gracz prowadził by innym takie episody, ale w takim razie po co w ogóle jakiś MG? Teraz coś pozytywnego, żeby mnie Ulli z Nami znowu nie...nakrzyczeli, że młodych do LI zniechęcam. Może spisz sobie ten pomysł na kartce smoku, na drugiej spisz pytania jakie do tej pory dostałeś, nich ci kolega pomoże w fabule i mechanice, z tego co widzę i tak wiele robi. Może zamiast mechaniki z du...dużym naciąganiem weź jakąś sprawdzoną. Tu ci nie doradzę bo sam w postapo nie grywam, choć klimat lubię to wolę go oglądać czytać niż odgrywać. Przede wszystkim radziłbym Ci się pozbyć się tego poronionego pomysłu jakim są MW i klasy z zawodów, medyk to zarówno może być lekarz, jak i paramedyk czy cholerny aptekarz.

Co do PvE i PvP, w RP to jest jedno. Inny gracz może być twoim sojusznikiem po to by ci zaraz wbić nóż w plecy o ostatnią butelkę pitnej wody, w końcu jest po po apokalipsie. Jeśli planujesz jakieś walki potrzebna ci będzie do tego jakaś mechanika, wiek czy zawód niewiele tu dadzą. Nawet prosty Atak i Obrona się sprawdzą.

Osobiście jeśli miałbym w to zagrać to chyba jedynie jako Pan Mieczysław, lat 56, menel od 89. Czemu? Bo z tego co mi się wydaje taka postać miała by największe szanse na przeżycie.
 
__________________
Man-o'-War Część I

Ostatnio edytowane przez Baird : 13-03-2016 o 21:05.
Baird jest offline