Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2016, 13:44   #18
Adi
Keelah Se'lai
 
Adi's Avatar
 
Reputacja: 1 Adi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputację
Świergotka nie dostała aprobaty ze strony Altanki, ale dwie odpowiedzi na tak dają tą przewagę, że trzecia z koleżanek nie musiała się odzywać. Lucyna opuściła rękę i czekała aż Drobniak skończy przemowę.
Hm mamy mapę - pomyślała elfka po czym jej obraz przed oczami zniknął.
Kurwa co jest? Jeszce nic nie piłam. Chyba, że o tym nie wiem - pomyślała Lucyna po czym obraz wrócił, a Drobniaka już nie było przy nich. Za to ukazała się przed nią mapa.
-Artystą to ty nie zostaniesz - powiedziała do siebie Świergotka.
-Ja raczej podziękuję. Wolę się przejść nocą. A jak coś mnie zeżre to nu pagadi - powiedziała z rosyjskim akcentem po czym dodała -Nawet nie wiem co to nu pagadi ale się dowiem w swoim czasie - dodała. Po chwili podeszła do drzwi żeby wyjść z karczmy.
 
__________________
I am a Gamer. Not, because i don't have a life. But because i choose to have Many.
Discord: Adi#1036
Adi jest offline