Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2016, 19:49   #47
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
- Waightstillu, naprawdę było tak jak przed chwilą powiedziałem. Na Sigmara! Przysięgam że mówię prawdę, a to dziecko ma jakie złe konszachty i nie trzeba go słuchać. A jedzenie... jedzenie zdobywaliśmy na różne sposoby - cześć wzięliśmy jeszcze z chat naszych, po troszę wyżeraliśmy korzonki, no i w dużej części po prostu wychodziliśmy na polowania. Znaczy, ja nie wychodziłem, ale inni tak, głównie Maurice. Siedząc na tyłkach duża nam nie było trza.

Chwilę później Max, skończywszy przebieranie śmieci zapytał Egona o magusów, lecz ten musiał się chwilę zastanowić:
- Hm.... ja tam się licho znam na przyprawach, tym bardziej takich. Także niestety nie mamy magii. A do czegóż ci ona potrzebna? Naprawdę musiało się polepszyć skoro już nie tylko o jedzenie się rozchodzi ale i o przyprawy.

Słowa Felixa o związku mutacji z mrozem zaskoczyły chyba wszystkich, lecz jak zwykle po Egonie ciężko było cokolwiek poznać.
- Znaczy że co, nie rozumiem, jaki związek? Zima to zima, a choroby, cóż, co prawda nigdy tu takich u nas nie było, ale dziecko, zastanów się zanim coś palniesz, bo tylko ludzi straszysz.

Krótką cisze przerwał wbiegający do kryjówki Konrad, na co Egon zareagował bardzo entuzjastycznie:
- O to właśnie on. To pewnie Maurice wraca. Musiał Was zauważyć i dlatego nie chce podejść bliżej, pójde do niego, jak mnie zobaczy to nie będzie się bał. A wy w międzyczasie możecie porozmawiać z Selina. Jeśli nie będzie mnie w pobliżu, może powie Wam "prawdę". I opowiesz nam Felixie jaki tam związek odkryłeś, dobrze?

Egon pospiesznie ruszył w kierunku wyjścia, z zamiarem przejścia przez pagórek za którym prawdopodobnie schował się Maurice.
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline