Wątek: "40. piętro"
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2007, 21:59   #22
fleischman
Administrator
 
fleischman's Avatar
 
Reputacja: 1 fleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputację
CLICK!

Niezłe bagno.
Argie postanowił rzucić trochę światła na tę sprawę. Zapalił papierosa.
Zaciągał się nim przy każdym wciągnięciu dymu rozświetlając swoją twarz niczym w durnych horrorach klasy D. Papieros wypalał się powoli dając coraz mniej światła a Argie coraz mniej zastanawiał się nad necodziennością zaistniałej sytuacji, która konsystencją przypominała to co on każdego dnia zdrapywał z podłogi. Gdy papieros zgasł w jego umyśle zaświtała myśl.
~Co ja tutaj właściwie robię, jest ciemno, zjeżdżam na chatę. Przecież nie będę tu sterczał aż ~ – kilka niecenzuralnych słów mówiących coś o zwierzętach, tyłkach i językach – ~ przyjdą, zapalą światło i każą mi tutaj posprzątać ten burdel Kervisha.~
Uśmiechnął się widząc panikę paniusi, którą jakaś jasna cholera zesłała tutaj akurat teraz i ruszył w kierunku schodów.
Skończyło się Kurvisha sranie, trzeba stąd spieprzać bo jeszcze te bałwany pomyślą, że miałem coś wspólnego z tą parodią porwania.
 

Ostatnio edytowane przez fleischman : 02-05-2007 o 14:59.
fleischman jest offline