Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2016, 00:46   #43
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Edgar na nowe uprzejmości Algrima tylko upuścił głowę z wyrzutem. Słuchał co ma do powiedzenia zabójca i gdy chciał już odpowiedzieć Elf się włączył.
Wysłuchał i jego po czym odparł. Chciał zakończyć tą bezowocną dysputę, która nie miała sensu i tylko mogła zaszkodzić.
-Historia akurat miała tu naj mniejsze znaczenie Algrimie. Przytaczałem tylko znanych nam ludzi. Co do świata jaki nas otacza wiem jaki jest. Na co dzień w nim żyję. Ślepcem nie jestem, ale wole taki świat niż pod okupacją plugastw z północy. Dla mnie to jest normalny świat. Takim jaki jest. Doceniam wiedzę o historii jaką mi chcesz przekazać, ale nie o to tu się rozchodzi. Po prostu nie chcę waśni w naszym gronie. Chciałem uświadomić tylko, że nie pracujecie dla zdziczałych, nieopierzonych i żałosnych ludzi tu pracujecie tylko dla bezpieczeństwa wszystkich ras. Jacy ludzie są ja też wiem. Jeśli Algrimie masz takie złe mniemanie o ludziach to czemu tu szukasz śmierci? Nie lepiej wyrzynać po drugiej stronie hordy plugastwa? Po co tu przelewać krew dla barbarzyńskich ludzi?-
-Yrseldianie. Nie chodziło mi o postarzenie Ciebie, tylko wyrażenie słowem pan jakiegoś szacunku dla was. Przykro mi, że tak to odbieracie. Postaram się nie popełnić błędu kolejny raz. Niestety tylko jednego elfa poznałem lepiej w życiu. Jeśli można tak to nazwać. Więc wybacz jeśli w czymś uchybiłem. Jeśli tyczy się służby? To każdy czemuś służy. Twoje poprzednie zajęcia którymi się pewnie parałeś wykonywałeś dla kogoś. Chyba, że się mylę i dla przyjemności mordowałeś.
 
Hakon jest offline